Kozlovna ALFA – ubytování v Třebíči, ubytování na Vysočině

Kozlovna v Třebíči – kozlovna Alfa nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a sedmilůžkovém pokoji s možností přistýlky. Celková kapacita hotelu je 43 osob. Pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou s WC a televizí. V našem hotelu umožňujeme ubytování se zvířetem.

V prostorách celé kozlovny Alfa v Třebíči je k dispozici bezplatné wi-fi připojení a možnost parkování přímo před hotelem. Pro všechny návštěvníky je k dispozici hotelová restaurace s výtečnou domácí i zahraniční kuchyní. Stylové prostředí kozlovny Vás bude lákat k ochutnání lahodného moku té nejvyšší kvality – piva z tanku. Pro uspořádání soukromých či společenských akcí je k dispozici nekuřácká restaurace nebo samostatně oddělená kavárna s vlastním barem.

V blízkosti kozlovny Alfa naleznete jedno z nejlepších baseballových hřišť v ČR, sportovní letiště, posilovnu a nákupní centrum.  Cesta do centra města Třebíče nezabere více než 10 min. volné chůze.

Pokud hledáte ubytování v Třebíči nebo ubytování na Vysočině navštivte kozlovnu Alfa v Třebíči!

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.
Denní menu - Úterý 30.8.2016

Polévka: Kulajda s koprem a šlehaným vejcem

1.Vepřový flamendr s domácími bramboráčky 86,- Kč

2.Drůbeží jatýrka na cibulce, hrášková rýže 86,- Kč

  3.Club sandwich s trhaným kuřecím masem, vejcem, slaninou a zeleninou, cuketové hranolky 129,- Kč

celý týden ..

Hotel a restaurace Alfa

Znojemská 1235/29, Třebíč
Tel. (rezervace): +420 568 842 559
info@hotelalfatrebic.cz

Pátek 6.5.2016 | 06.05.2016 | 6.5.2016 v pátek se můžete těšit mimo jiné na zahajovací zápas hokejistů na mistrovství světa, kde jsme si pro Vás připravili speciální ... více novinek zde
HOTEL A RESTAURACE KOZLOVNA ALFA - netkatalog.czHotely - netkatalog.cz